Ezoterický festival

11. 11. 2017, 20:00 hod.

VÝSTAVA EZOTERIKA PARDUBICE
Informační, prodejní výstava z oblasti oblasti zdravého životního stylu a ezoteriky. Na výstavě najdete výklady karet, masáže, focení aury, irisdiagnostiku, čtení z ruky, výklad snů, automatickou kresbu ,zdravotní diagnostiku, astrologii a por adenství v oblasti stravy. Součástí celé akce jsou zajímavé přednášky, besedy, ukázky cvičení a tvořivé dílny pro děti.
Novinkou letošního ročníku jsou dva zajímavé workshopy.
LÉČIVÉ ZVUKY A RYTMY IVO BATOUŠKA, vyhlášeného bubeníka a  VÍTE, JAK ZNÍTE V BARVÁCH A ČÍSLECH Ladislavy Písničky Svobodové, terapeutky, hudební skladadatelky, textařky.
Podrobé informace k workshopům najdete na stránce:
www.ezoterika-pardubice.webnode.cz,  kde se můžete i přihlásit. Neváhejte, počet účastníků je limitován.,
Program přednášek najdete na stránkách www.ezoterika-pardubice.webnode.cz i ABC klubu Pardubice   www.abc-klub.cz

Irena Korytářová
Lonkova 469, Pardubice