ABC KLUB PARDUBICE

6. 10. 2018   KOSTKOVÁNÍ

Interaktivní a výstavní show plná LEGO zábavy. 30 herních stanovišť, 150 modelů stavitelů z celé ČR. Více ZDE.

12. 10. 2018 FESTIVAL ZDRAVÍ, KRÁSY, POHYBU

Festival zdraví, krásy, pohybu je určen všem, kdo chtějí aktivně žít, tedy právě Vám.
Proč přijít na festival? Co si nenechat ujít?
* Osobně se poradit s odborníky, jak podpořit své zdraví,
* vyzkoušet a najít nové možnosti sportovních aktivit,
* využít možnosti individuálních nutričních konzultací,
* využít měření zdraví Vašich očí,
* vyzkoušet si masáž šíje nebo rukou,
* zjistit stav metabolismu a stav minerálů v těle.
* kosmetické poradkyně - líčení a poradentví,
* módní přehlídky a mnohé další, co pro Vás chystáme! Více ZDE.

27. 10. 2018   SEPAR - PANCIER TOUR

Separ vydal své 3. sólo album s názvem "Pancier", které sklidilo obrovský úspěch a patří mezi jedno z nejúspěšnějších alb v tomto roce....ty se už teď můžeš těšit na zastávku v ABC Klubu.  Více ZDE.

3. 11. 2018  KRÁSNÝ VOLANT FEST - Dukla vozovna, Totáči, Punk floid a další

Tradiční krásný výroční Volant fest. Tentokrát ve velkém sálu ABC klubu. Výborná akustika, dobrý zvuk, světla, skvělý prostor pro takovouhle akci.
A parádní hosté! Dokonce kamarádi Dukla vozovna tu vystoupí zcela poprvé a pokřtí nové CD. A Volant pokřtí nový klip. Více ZDE.

23. 11. 2018  FESTIVAL HER A HRAČEK PRO MALÉ I VELKÉ

5. ročník akce, kde si můžete hry a hračky před nákupem vyzkoušet. Tvoření, hraní, zábava pro malé i velké. Pardubické deskohraní a hračkohraní. Více ZDE.