PROGRAM
ABC KLUB PARDUBICE

Setkání sběratelů pivních suvenýrů

21.9.2019

Přijďte se podívat na setkání sběratelů pivních suvenýrů. Jedinečná podívaná a mnoho zajímavých suvenýrů nejen pro sběratele. Akce se koná již od 7:00 do 11.00.

TEKNO - Hudební produkce

pátek 18.10.2019

Tekno se řadí mezi hudební styl jungle, protože jsou ve stejné ,,skupince'' vlastních podob. Jungle z ní ale úplně jinak, než techno, má více tonů a neopakuje se moc často. Toto jsou základní rozdíly stylů hudby, o kterých by měl vědět každý, kdo poslouchá TEKNO styl hudby.

Tekno ranks among the jungle musical style because they are in the same "group" of their own forms. But the jungle is quite different from techno, it has more tons and it doesn't happen very often. These are the basic differences in music styles that anyone who knows TEKNO style music should know about. 


GALAXION

25.11.2019

Čtrvý díl Galaxionu s sebou přináší spoustu změn. Tou první je podtitul techno festival, což znamená, že se můžete těšit na větší formát celé akce a to hned na dvě podia zaměřená pouze na techno v různých stylech. Jak napověděl set Daha na loňském dílu, nebude nadále striktně zaměřen na oldschool techno. Bude přinášet jen to nejlepší a pravé techno, aktuální i old ve vyváženém poměru, tak aby pobavilo, ale stále nabízelo kvalitní DJe kteří si toto označení právem zaslouží.


VOLANT FEST

sobota 2.11.2019

Tradiční krásný výroční Volant fest. Tentokrát ve velkém sálu ABC klubu. Výborná akustika, dobrý zvuk, světla, skvělý prostor pro takovouhle akci.
A parádní hosté! Dukla vozovna, Totáči, Punk floid a další


Traditional Beautiful Annual Steering Wheel Fest. This time in the big club of ABC club. Excellent acoustics, good sound, lights, great space for this action. And great guests! 

EZOTERICKÝ FESTIVAL

16.-17.11.2019

Od roku 2007 přijíždějí vystavovatelé, léčitelé, prodejci, kartáři a především návštěvníci na veletrh zdravého životního stylu EZOTERIKA na podzim do Pardubic. Festival, který byl až do nástupu nové ředitelky pořádán pod hlavičkou Kulturního centra Pardubice, začíná žít rokem 2016 a zároveň rokem svého 10. jubilea svým vlastním životem. Slavnostně tak vstupuje do druhé dekády, za kterou si stihla vybudovat dobré jméno díky skladbě vystavovatelů, prodejců a poskytovatelů služeb, oblibu a hojnost návštěvníků a pevné místo mezi akcemi obdobného typu v ČR. Rok 2019 je 13. ročníkem akce.

VÍCE ZDE.

TANEČNÍ VYSTOUPENÍ FLAMENCO

sobota 9.11.2019

Žhavé španělské a latinskoamerické tance lahodí oku a rozpalují krev v těle. Takovou podívanou si nemůžete nechat ujít.  

Hot Spanish and Latin American dance pleases the eye and heats the body's blood. You can't miss such a spectacle. 

FESTIVAL HER A HRAČEK 

PRO MALÉ I VELKÉ

22.-23.11.2019

6. ročník akce, kde si můžete hry a hračky před nákupem vyzkoušet. Tvoření, hraní, zábava pro malé i velké. Pardubické deskohraní a hračkohraní.

6th annual event where you can try out games and toys before buying. Creating, playing, having fun for young and old. 

VÍCE ZDE.